Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Новини законодавства. Мобільні телефони знову вимагають маркувати обліковими марками

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Липень, 2007/№ 59
Друк
Новини від 20.06.2007 р. № 802; 803

Мобільні телефони знову вимагають маркувати обліковими марками

 

Рішеннями НКРЗ від 20.06.2007 р. № 802

і 803 затверджено:

— Положення про надання дозволів на ввезення з-за кордону в Україну радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінюючих пристроїв (ВП);

— Порядок реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінюючих пристроїв.

Нагадаємо, що документи аналогічного змісту, текстуально майже не відмінні від перерахованих вище, уже приймалися НКРЗ минулого року (

Рішення НКРЗ від 02.03.2006 р. № 212 і 213 // «Податки та бухгалтерський облік», 2006, № 45), але згодом їх було відмінено на підставі постанови Господарського суду м. Києва від 30.08.2006 р.

З набуттям чинності знов прийнятими

Рішеннями ввезення, одержання в поштових відправленнях із-за кордону в Україну РЕЗ і ВП, крім визначених переліком радіоелектронних засобів і випромінюючих пристроїв, для ввезення з-за кордону яких не потрібні дозволи, а також оптова та роздрібна реалізація на території України РЕЗ і ВП, у тому числі і через мережу комісійної торгівлі та інтернет-магазини, здійснюються на дозвільній основі.

Дозволи на ввезення РЕЗ і ВП, призначених для застосування на території України в смугах радіочастот загального користування, і дозволи на їх реалізацію (на кожний окремий пункт реалізації

) видаватимуться Українським державним центром радіочастот (скорочено — УДЦР) або його філією за місцем реєстрації суб’єкта господарювання.

Протягом 120 днів після набуття чинності

Рішенням НКРЗ від 20.06.2007 р. № 803 дозволяється реалізація як маркованих, так і немаркованих обліковими марками РЕЗ і ВП. Крім того, зазначений документ зачіпає інтереси не тільки торговців, але і тих суб’єктів господарювання, які безпосередньо здійснюють виробництво РЕЗ і ВП на території України. Зазначені суб’єкти зобов’язані маркувати РЕЗ і ВП, вироблені ними, обліковими марками встановленого зразка.

Обидва Рішення набули чинності з

23 липня 2007 року.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі