Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Думка фахівців офіційних органів. Показник середньої кількості всіх працівників підприємства за певний звітний період визначається як сума показників середньої кількості окремих категорій працівників за той же період

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Жовтень, 2007/№ 83
Друк
Стаття

Показник середньої кількості всіх працівників підприємства за певний звітний період визначається як сума показників середньої кількості окремих категорій працівників за той же період

 

Підприємство визначає величину показника середньої кількості працівників за звітний період — рік. Чи є правильним порядок розрахунку, згідно з яким цей показник визначається шляхом підсумовування показників відповідно: середньооблікової кількості штатних працівників за рік, середньої кількості зовнішніх сумісників за рік, середньої кількості працюючих за цивільно-правовими договорами за рік?

 

Відповідно до пункту 3.1 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої

наказом Державного комітету статистики від 28.09.2005 р. № 286, та зареєстрованої в Міністерстві юстиції 30.11.2005 р. за № 1442/11722 середня кількість працівників підприємства за період (місяць, квартал, з початку року, рік) визначається як сума таких показників: середньооблікової кількості штатних працівників; середньої кількості зовнішніх сумісників; середньої кількості працюючих за цивільно-правовими договорами.

Таким чином, зокрема

для такого звітного періоду, як рік, середня кількість працівників підприємства за рік визначається як сума вищезазначених показників розрахованих за рік.

Звертаємо вашу увагу, що середня кількість працівників підприємства за рік має відповідати інформації зазначеній у формах державних статистичних спостережень:

 

Середня кількість працівників підприємства за рік N

=

У звітах за січень — грудень року N:
ряд. 1040 гр. 2 (форма № 1-ПВ термінова-місячна) +
+ ряд.7030 гр. 2 + ряд. 7040 гр. 2 (форма № 1-ПВ термінова-квартальна)

=

У звіті за формою № 1-підприємництво
(річна або коротка-річна) за рік N:
ряд. 510 + ряд. 520

Інеса СЕНИК, заступник директора департаменту — начальник відділу статистики оплати праці

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі