Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Граничний строк подання звітності про використання РРО, що припадає на вихідний день, не переноситься

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Квітень, 2008/№ 33
В обраному У обране
Друк
Відповідь на запитання

Граничний строк подання звітності про використання РРО, що припадає на вихідний день, не переноситься

 

Як слід діяти, якщо граничний строк подання звітності про використання РРО припадає на вихідний чи святковий день? Чи переноситься такий строк на наступний за вихідним операційний (банківський) день?

(м. Київ)

 

Ні, не переноситься

.

Відповідно до

ст. 3 Закону про РРО на суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахунки у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг (крім розрахунків при здійсненні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти) та застосовують РРО та/або використовують розрахункові книжки (РК), покладено обов’язок з подання звітності до податкового органу за місцем реєстрації РРО (РК).

Подання такої звітності регламентується

Порядком подання звітності з РРО. Згідно з п. 2 цього Порядку вона складається зі Звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за формою № 3ВР-1.

Звітність, пов’язана з використанням РК, подається у складі зазначеного Звіту та Довідки про використані розрахункові книжки (

додаток 1 до Порядку подання звітності з РРО).

Такі форми звітності подаються щомісячно

не пізніше 15 числа місяця, наступного за звітним (п. 7 ст. 3 Закону про РРО).

Якщо 15 число припадає на вихідний чи святковий день, то строк подання звітності

не переноситься. Пов’язано це з тим, що форма № ЗВР-1 не є податковою декларацією, тому норми Закону № 2181 на строки її подання не поширюються.

Наталя Білова, економіст-аналітик

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно