Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Єдиноподатники сплачують транспортний податок

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Лютий, 2008/№ 13
Друк
Відповідь на запитання

Єдиноподатники сплачують транспортний податок

Чи звільняються від сплати транспортного податку єдиноподатники?

(м. Сімферополь)

Ні,

не звільняються. До переліку податків і зборів (обов’язкових платежів), установлених ст. 6 Указу № 727, платником яких не є єдиноподатники, податок з власників транспортних засобів не входить. Тому єдиноподатники (як юридичні, так і фізичні особи) з власних зареєстрованих транспортних засобів, що підпадають під об’єкт оподаткування, установлений ст. 2 Закону № 1963, сплачують транспортний податок на загальних підставах.

Людмила Солошенко, економіст-аналітик

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі