Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Заявлене бюджетне відшкодування не може бути списано після минування 1095 дня

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Вересень, 2008/№ 77
В обраному У обране
Друк
Лист від 30.12.2005 р. № 26335/7/16-1217

Заявлене бюджетне відшкодування не може бути списано після минування 1095 дня

 

Лист Державної податкової адміністрації України від 30.12.2005 р. № 26335/7/16-1217

 

ДПАУ розглянула лист щодо можливості та правомірності списання сум переплат з ПДВ, що підлягають відшкодуванню з бюджету та обліковуються у картках особових рахунків платників більше 1095 днів, і повідомляє таке.

Правомірність проведення списання сум переплат з ПДВ, що підлягають відшкодуванню з бюджету та обліковуються у картках особових рахунків платників більше 1095 днів без руху, визначено п. 15.3 ст. 15 Закону України від 21.12.2000 р. № 2181-III «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».

При цьому п.п. 15.3.1 ст. 15 Закону встановлено, що заяви на повернення надміру сплачених податків, зборів (обов’язкових платежів) або на їх відшкодування можуть бути подані не пізніше 1095 дня,наступного за днем здійснення такої переплати або отримання права на таке відшкодування.

Відповідно до частини другої п.п. 7.7.3 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» за бажанням платника податку (яке відображається в податковій декларації з ПДВ) сума задекларованого ним бюджетного відшкодування може бути повністю чи частково зарахована в рахунок платежів з цього податку або на банківські рахунки платника податку.

Тобто

суми ПДВ, які обліковуються як переплата в картці особового рахунка, задекларовані до відшкодування, не можуть бути списані внаслідок минування терміну давності, а підлягають відшкодуванню за умови підтвердження їх матеріалами документальних перевірок.

В. о. голови Г. Оперенко

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно