Теми статей
Обрати теми

Новини законодавства. Автоперевізникам на замітку: обмеження в експлуатації переобладнаних автобусів

Редакція ПБО
Новини від 21.05.2009 р. № 524

Автоперевізникам на замітку: обмеження в експлуатації переобладнаних автобусів

 

Постановою КМУ «Деякі питання допуску автобусів до експлуатації» від 21.05.2009 р. № 524

унесено зміни до:

1.

Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою КМУ від 18.02.97 р. № 176, відповідно до яких забороняється надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів, переобладнаних з транспортних засобів іншого призначення, за відсутності протоколів випробувань таких автобусів на відповідність вимогам правил Європейської економічної комісії, виданих акредитованими Національним агентством з акредитації випробувальними лабораторіями (перелік таких лабораторій Кабмін зобов’язав Мінтрансзв’язку оприлюднити на офіційному веб-сайті).

Зазначені

обмеження не стосуватимуться переобладнаних автобусів, що здійснюють перевезення пасажирів на міських та приміських маршрутах згідно з договорами, укладеними до 1 травня 2009 року.

2.

Постанови КМУ «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» від 25.12.96 р. № 1548, якими уповноважив Мінтрансзв’язку встановлювати тарифи на послуги з випробувань автобусів, переобладнаних з транспортних засобів іншого призначення, для підтвердження їх відповідності вимогам безпеки.

Кабмін доручив Мінтрансзв’язку вирішити питання про встановлення тарифів на послуги з випробувань автобусів, переобладнаних з транспортних засобів іншого призначення, у розмірі, що не перевищує

18 нмдг (306 грн.), а також про граничний строк надання зазначених послуг залежно від обсягу випробувань.

3.

Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок, затверджених постановою КМУ від 07.09.98 р. № 1388, згідно з якими до реєстрації не допускатимуться автобуси, що переобладнані з автомобілів, конструктивно призначених для виконання інших функцій, за винятком перереєстрації таких автобусів, зареєстрованих до 1 квітня 2008 року.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі