Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Ліміт каси. Ліміт каси для підприємця не встановлюється

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Червень, 2009/№ 51
Друк
Відповідь на запитання

Ліміт каси для підприємця не встановлюється

 

Чи потрібно підприємцям, які працюють на єдиному податку або на загальній системі оподаткування, визначати ліміт каси?

(м. Харків)

 

Відразу зауважимо: незалежно від вибраної системи оподаткування фізособи-підприємці ліміт каси

не встановлюють. І ось чому.

Відповідно до

п. 1.2 Положення № 637 ліміт каси — це граничний розмір суми готівки, який може залишатися в касі у неробочий час. Уся виручка, що перевищує встановлений ліміт каси, в обов’язковому порядку здається до банку для її зарахування на банківські рахунки .

Щодо фізосіб-підприємців, то на якій би системі оподаткування вони не працювали — на загальній чи спрощеній, відкривати поточний рахунок у банку вони не зобов’язані. Тобто всі розрахунки підприємці мають право здійснювати виключно в готівковій формі. У зв’язку з цим ліміт каси для них не встановлюється, що прямо зазначено в

абзаці другому п. 2.7 Положення № 637.

 

Марина Ковенко, економіст-аналітик

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі