Думка фахівців офіційних органів. Строк подання уточненого Розрахунку

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Травень, 2009/№ 41
В обраному У обране
Друк
Стаття

Строк подання уточненого Розрахунку

 

Чи установлено певний строк подання до податкових органів уточненого Розрахунку у зв’язку зі зменшенням ставок податку з власників транспортних засобів?

 

У зв’язку зі зменшенням відповідно до Закону № 1075-VI ставок податку з власників транспортних засобів перерахунку підлягають суми податкових зобов’язань, що були нараховані юридичними особами в загальному Розрахунку за другий — четвертий квартали поточного 2009 року. Таким чином, платники податку мають право подати податковим органам уточнений Розрахунок суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів. Законодавством не визначені певні строки подання такого уточненого Розрахунку. До уточненого Розрахунку додається Довідка про суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, які зменшують або збільшують податкові зобов’язання в результаті виправлення самостійно виявленої помилки, допущеної в попередніх звітних періодах (далі — Довідка).

Однак ураховуючи, що податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується юридичними особами щоквартально рівними частинами до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом, подати такий уточнений Розрахунок цього разу доцільно до 15 липня 2009 року

.
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд