Теми статей
Обрати теми

Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 70

Редакція ПБО
Постанова від 03.09.2009 р. № 930

Кабінет Міністрів України

 

Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 70

Постанова від 3 вересня 2009 р. № 930

 

Кабінет Міністрів України

постановляє:

Внести до Порядку реєстрації

підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, Порядку подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, Порядку зарахування кількості робочих місць для працевлаштування інвалідів до нормативу таких робочих місць у господарських об’єднаннях, до складу яких входять підприємства громадських організацій інвалідів, Порядку сплати підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, суми адміністративно-господарських санкцій та пені за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, Порядку використання суми адміністративно-господарських санкцій та пені за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, що надійшли до державного бюджету, та Порядку проведення перевірки підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 70 «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» (Офіційний вісник України, 2007 р., № 8, ст. 282), зміни, що додаються*.

*

Зміни не публікуються, оскільки зазначені Порядки наводяться нижче в кодифікованому вигляді з урахуванням унесених змін. Зміни у тексті виділено напівжирним курсивом. —
Прим. ред.

 

Прем’єр-міністр України Ю. Тимошенко

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі