Теми статей
Обрати теми

Новини законодавства. Установлено порядок звірення платників ЄСВ

Редакція ПБО
Новини від 23.11.2010 р. № 886, 27-1

Установлено порядок звірення платників ЄСВ

 

Як відомо,

Законом України «Про збір та облік єдиного соціального внеску» від 08.07.2010 р. № 2464-VІ передбачено об’єднати функції щодо збору та контролю за сплатою існуючих на сьогодні декількох страхових внесків одним органом — Пенсійним фондом України.

ПФУ спільно з фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та ДПАУ доручено провести звірення платників страхових внесків, які з 01.01.2011 р. вважаються платниками єдиного соцвнеску. ПФУ також буде вести Державний реєстр платників

єдиного соцвнеску (далі — Реєстр).

З метою реалізації положень цього

Закону постановою правління ПФУ від 23.11.2010 р. № 27-1 та наказом ДПАУ від 23.11.2010 р. № 886 затверджено Порядок звірення платників страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, яким зазначені органи встановили процедуру приведення у відповідність даних щодо юридичних та фізичних осіб, які перебувають на обліку в органах ПФУ та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі — соцфонди) як платники страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

До 31 грудня 2010 року

відповідальним виконавцям цього Порядку доручено провести звірення платників страхових внесків до ПФУ та соцфондів.

ПФУ забезпечує створення бази даних

Реєстру на основі інформаційних систем, у яких здійснюється облік страхувальників ПФУ шляхом порівняння з базами даних соцфондів, базою даних ДПА та взаємного обміну між Держкомпідприємництва та ПФУ відомостями з реєстраційних карток при вчиненні реєстраційних дій.

Наказ

від 23.11.2010 р. № 886 та постанова від 23.11.2010 р. № 27-1 наберуть чинності з дня офіційного опублікування.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі