Теми статей
Обрати теми

Щодо подання ПДВ-звітності за червень 2010 року

Редакція ПБО
Лист від 08.07.2010 р. № 13547/7/16-1517

Щодо подання ПДВ-звітності за червень 2010 року

Лист Державної податкової адміністрації України від 08.07.2010 р. № 13547/7/16-1517

(витяг)

 

<…>

Відповідно до пункту 3 Розділу II «Прикінцеві положення» Закону № 2275 особливий порядок визначення бюджетного відшкодуванню податку на додану вартість застосовується з 16 червня 2010 року до 1 січня 2011 року.

Враховуючи зазначене,

у податковій декларації з податку на додану вартість за червень 2010 року до рядка 23.2 включається значення рядка 26 податкової декларації з податку на додану вартість за травень 2010 року в частині сум податку, сплачених постачальникам у попередніх податкових періодах.

Залишок значення рядка 26 в частині сум податку, по яких не проведено розрахунки з постачальниками, відображається у зазначеному рядку до моменту формування податкової звітності за звітний період, наступний за періодом, у якому будуть проведені розрахунки з постачальниками

.

Приклади

заповнення податкової декларації наведені у додатку 1.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до підпункту 7.2.8 пункту 7.2 статті 7 Закону України «Про податок на додану вартість» (далі — Закон) з урахуванням внесених змін Законом № 2275, платники податку подають органу державної податкової служби на безоплатній основі разом з податковою декларацією за відповідний звітний період копії реєстрів виданих та отриманих податкових накладних за такий період в електронному вигляді. Державна податкова адміністрація розробляє та розміщує на своєму офіційному веб-сайті програмне забезпечення з відкритим кодом для ведення обліку записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді і забезпечує його безоплатне розповсюдження (включаючи зміни і доповнення) шляхом надання можливості для копіювання такого програмного забезпечення як через Інтернет, так і шляхом запису на носії інформації платника за його запитом. Зведені результати обліку, що відображені у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних, підлягають документальній невиїзній перевірці (камеральній).

Враховуючи зазначене та те, що відповідно до пункту 1 Розділу II «Прикінцеві положення» Закону № 2275 зміни до підпункту 7.2.8 пункту 7.2 статті 7 Закону набрали чинності з початку наступного звітного (податкового) періоду за періодом, на який припадає набрання чинності Законом № 2275 (1 липня 2010 року), то

копії реєстрів виданих та отриманих податкових накладних вперше подаватимуться разом з податковою декларацією з ПДВ за червень 2010 року.

 

Заступник голови О. Любченко

 

 

Додаток 1

Схема
визначення суми податку на додану вартість,
що підлягає сплаті до бюджету або бюджетному відшкодуванню
з урахуванням положень Закону України від 20 травня 2010 року № 2275-VI
«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»

img 1

 

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі