Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Думка фахівців офіційних органів. Як заповнити пенсійний звіт, якщо в місяці звільнення зарплата менша, ніж сума утримуваних «незароблених» відпускних

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Листопад, 2010/№ 91
Друк
Стаття

Як заповнити пенсійний звіт, якщо в місяці звільнення зарплата менша, ніж сума утримуваних «незароблених» відпускних

 

На виконання норм ст. 22 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР і ч. 2 ст. 127 Кодексу законів про працю при звільненні працівника до закінчення того робочого року, у рахунок якого він уже отримав відпустку, раніше виплачені відпускні за невідпрацьовані дні відпустки слід утримати із суми заробітної плати. Як потрібно заповнити в цьому випадку щомісячний додаток 4? Як бути в ситуації, коли в місяці звільнення працівнику нарахували заробітну плату меншу, ніж сума відпускних, які з працівника слід утримати?

 

При заповненні

додатка 4 слід виходити з того, що підстава для утримання «незароблених» відпускних згідно із законодавством виникла в місяці звільнення працівника. Тому така операція не є виправленням допущеної помилки. На цій підставі при заповненні щомісячного додатка 4 «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду Україні» (далі — додаток 4) не можна відобразити утримання відпускних у порядку виправлення помилок, з використанням таблиці 7 із кодом типу нарахування «5» (графа 11) і таблиці 1 через коригувальний рядок 7.

На сьогодні програмне забезпечення, що надається безкоштовно, дозволяє вводити для таблиці 7 від’ємні значення для типів нарахувань з кодами «1», «2» і «3» із заповненням при цьому графи 14. Тому в цій ситуації для виключення «незароблених» відпускних з періоду, коли їх було нараховано, їх слід зазначити з кодом типу нарахування «3». У цьому випадку

додаток 4 за місяць утримання «незароблених» відпускних заповнюють у такій послідовності:

Таблиця 7

заповнюємо рядок на застраховану особу, якій виплатили «незароблені» відпускні, з кодом типу нарахування «3»:

— графа 10 — місяць та рік, в якому було нараховано «незароблені» відпускні;

— графа 11 — код типу нарахування «3»;

— графи 12 і 13 — сума «незароблених» відпускних

з від’ємним значенням «-»;

— графа 14 — сума утриманого внеску (2 %) із суми «незароблених» відпускних

з від’ємним значенням «-».

Якщо в місяці надання відпустки дохід працівника перевищував максимальну величину доходу, з якого справляють пенсійні внески, то у графі 12 звіту за місяць звільнення показуємо загальну суму «незароблених» відпускних, а у графі 13 — у межах максимальної величини. У графі 14 відображають суму внесків, що припадають на відпускні, зазначені у графі 13.

Таблиця 6

заповнюємо рядок на застраховану особу на суму нарахованої зарплати в місяці звільнення. У графі 12 указуємо лише суму утриманого внеску (2 %) з такої зарплати, зменшення внеску з відпускних тут не відображаємо.

Таблиця 1

. При заповненні цієї таблиці значення граф таблиці 7 по рядку з кодом типу нарахування «3» з від’ємними значеннями вираховуються при здійсненні порівняння відповідності даних таблиць 1, 6 і 7. Таким чином, сума «незароблених» відпускних у рядках 1.1, 2.1 і 4 таблиці 1 зменшить базу поточного місяця, а пенсійний внесок (2 %), що припадає на неї, зменшить нараховані внески, відображені в рядках 5 і 8.2 таблиці 1.

Якщо «незароблені» відпускні було надано у 2009 році (на сьогодні це період вересень — грудень), то

додатково необхідно подати також форму ІНДАНІ (додаток 13 до Інструкції № 16-6*) з типом «Коригувальна» за 2009 рік, відкоригувавши в ній суму нарахованих внесків (33,2 % і 2 %), та супроводити її ярликом-розпискою.

* Інструкція про порядок обчислення і сплати підприємствами, установами, організаціями та громадянами збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, інших платежів, а також обліку їх надходження до Пенсійного фонду України, затверджена постановою правління Пенсійного фонду України від 19.10.2001 р. № 16-6.

Приклад

. Працівника прийнято на роботу 14 січня 2010 року, а 6 вересня 2010 року він звільняється. У липні йому було надано відпустку повної тривалості — 24 календарні дні. Сума «незароблених» за 8 календарних днів відпускних склала 2000 грн., нараховані на неї внески — 664 грн. (33,2 %) і 40 грн. (2 %). Зарплата працівника за робочі дні вересня склала 1000 грн., на неї нарахували внески в сумі 332 грн. (33,2 %) і 20 грн. (2 %). Іншим працівникам нарахували зарплату в сумі 30000 грн., а пенсійні внески, що припадають на неї, дорівнюють 9960 грн. (33,2 %) і 600 грн. (2 %).

За даними прикладу заповнимо додаток 4 за вересень 2010 року.

 

Валентина БОРШОВСЬКА,
 заступник директора Департаменту,
 начальник відділу персоніфікованого обліку,
 інформаційних систем та мереж Пенсійного фонду України

 

 

img 1

Рис. 1.

Фрагмент таблиці 7

 

img 2 

Рис. 2.

Фрагмент таблиці 6

 

img 3

Рис 3.

Фрагмент таблиці 1
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі