Думка фахівців офіційних органів. Пільгою з ПДВ за операцією постачання програмного забезпечення користується тільки його розробник

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Травень, 2011/№ 35
В обраному У обране
Друк
Стаття

Пільгою з ПДВ за операцією постачання програмного забезпечення користується тільки його розробник

 

Підприємство надає послуги технічної підтримки стандартного апаратного та програмного забезпечення устаткування зв’язку. Чи є постачання таких послуг об’єктом обкладення ПДВ?

 

Відповідно до

п.п. 196.1.14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі — Податковий кодекс) постачання послуг, визначених у п.п. «в» п. 186.3 Податкового кодексу, не є об’єктом обкладення ПДВ. У п.п. «в» п. 186.3 Податкового кодексу в тому числі наводяться й послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення. При цьому до таких послуг належить виключно комплекс послуг, що надається одним платником щодо розробленого та поставленого ним же програмного забезпечення.

Водночас до постачання програмного забезпечення, якщо продавець (постачальник) не є його розробником, застосовується загальновстановлений порядок оподаткування.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд