Теми статей
Обрати теми

Новини законодавства. Змінено норми щодо ліцензування деяких видів господарської діяльності

Редакція ПБО
Новини від 20.10.2011 р. № 1059

Змінено норми щодо ліцензування деяких видів господарської діяльності

 

Постановою КМУ від 20.10.2011 р. № 1059

внесено зміни до урядової постанови «Про строк дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу» від 29.11.2000 р. № 1755.

Змінами уточнено, що строк дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, визначених

ч. 3 ст. 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 01.06.2000 р. № 1775-II (далі — Закон № 1775), є необмеженим.

Проте

обмежується п’ятьма роками строк дії ліцензії на такі види господарської діяльності, перелічені у ч. 3 ст. 9 цього Закону: виробництво вибухових матеріалів промислового призначення; виробництво особливо небезпечних хімічних речовин; операції у сфері поводження з небезпечними відходами, збирання і заготівля окремих видів відходів як вторинної сировини; впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів; виготовлення бланків цінних паперів, документів суворої звітності; транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом, транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами та їх розподіл; постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим та нерегульованим тарифом; зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ в обсягах, що перевищують рівень, установлений ліцензійними умовами; централізоване водопостачання та водовідведення; заготівля, переробка, металургійна переробка металобрухту кольорових і чорних металів; виробництво теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами і постачання теплової енергії.

Крім того, у зв’язку з тим, що змінами до

Закону № 1775 діяльність з виготовлення парфумерно-косметичної продукції з використанням спирту етилового виключена з переліку видів діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до Закону № 1775, Кабмін також виключив цю позицію з постанови № 1755.

Постанова від 20.10.2011 р. № 1059

набрала чинності з 22 жовтня 2011 року.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі