Новини законодавства. Затверджено Порядок проведення конкурсу на право оренди державного майна

В обраному У обране
Друк
Редакція ПБО
Податки та бухгалтерський облік Вересень, 2011/№ 73
Новини від 31.08.2011 р. № 906

Затверджено порядок проведення конкурсу на право оренди державного майна

 

Постановою КМУ від 31.08.2011 р. № 906

затверджено Порядок проведення конкурсу на право оренди державного майна, яким визначено процедуру проведення конкурсу на право оренди державного майна, зокрема цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ, організацій, їх структурних підрозділів (філій, цехів, дільниць), нерухомого майна (будівель, споруд, нежитлових приміщень) та іншого окремого індивідуально визначеного майна, що перебуває у державній власності.

Відповідно до цього

Порядку оголошення про конкурс щодо цілісних майнових комплексів підприємств, організацій, їх структурних підрозділів та нерухомого майна площею 100 кв. метрів і більше або такого, що перебуває на балансі морського, річкового порту, аеропорту, публікується у газеті «Відомості приватизації» та за рішенням орендодавця в інших виданнях.

Оголошення щодо інших об’єктів розміщуються у газеті «Відомості приватизації» та/або в республіканських АР Крим, обласних, міських у мм. Києві та Севастополі виданнях за місцем розташування об’єктів оренди. Оголошення про конкурс також оприлюднюється на веб-сайтах орендодавців.

Конкурс проводиться з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону. Основним критерієм визначення переможця є найбільший розмір орендної плати у разі обов’язкового забезпечення виконання інших умов конкурсу.

Постанова від 31.08.2011 р. № 906

набрала чинності з 6 вересня 2011 року.
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити