Теми статей
Обрати теми

Думка фахівців офіційних органів. При коригуванні витрат через перерахунок податкового кредиту згідно зі ст. 199 ПКУ, ряд. 06.4.39 додатка ІВ може мати як позитивне, так і від’ємне значення

Редакція ПБО
Стаття

При коригуванні витрат через перерахунок податкового кредиту згідно зі ст. 199 ПКУ, ряд. 06.4.39 додатка ІВ може мати як позитивне, так і від’ємне значення

 

У якому рядку декларації з податку на прибуток підприємства слід проводити коригування витрат на придбання товарів (робіт, послуг) через те, що такі товари (роботи, послуги) одночасно використовуються в оподатковуваних та не оподатковуваних ПДВ операціях та податковий кредит щодо них підлягає перерахунку згідно зі ст. 199 ПКУ?

 

Якщо платник податку, зареєстрований як платник податку на додану вартість, за підсумками календарного року здійснює перерахунок частки використання товарів/послуг, то у звітному періоді, в якому проведено такий перерахунок, на суму зменшеного (збільшеного) податкового кредиту такий платник має відкоригувати витрати на придбання товарів (робіт, послуг), що враховувались при визначенні податку на прибуток.

Коригування витрат відображається у рядку 06.4.39 додатка ІВ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, при цьому сума, на яку здійснюється коригування, може мати як позитивне значення, так і від'ємне. Тобто ряд. 06.4.39 додатка ІВ може мати як позитивне, так і від’ємне значення.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі