Теми статей
Обрати теми

Одноразова винагорода за підсумками роботи за рік, нарахована і виплачена в поточному році за поточний рік, не враховується при обчисленні середньої зарплати

Редакція ПБО
Лист від 24.06.2008 р. № 411/13/84-08

Одноразова винагорода за підсумками роботи за рік, нарахована і виплачена в поточному році за поточний рік, не враховується при обчисленні середньої зарплати

Лист Міністерства праці та соціальної політики України від 24.06.2008 р. № 411/13/84-08

 

Відділ організації заробітної плати та удосконалення законодавства з оплати праці Департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянув звернення щодо врахування одноразової винагороди за підсумками роботи за рік при обчисленні середньої заробітної плати для оплати часу відпусток згідно з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 № 100 (далі — Порядок), і повідомляє.

Згідно з п. 3 Порядку до складу виплат, які враховуються при обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження, включаються: основна заробітна плата; доплати і надбавки; премії, які мають постійний характер; одноразова винагорода за підсумками роботи за рік і вислугу років, індексація тощо.

Порядком чітко визначені умови врахування одноразових винагород, у т. ч. і винагороди за підсумками роботи за рік, при обчисленні середньої заробітної плати. Такою умовою є її нарахування в поточному році за попередній календарний рік (абзац 2 п. 3 Порядку).

Виходячи зі змісту листа одноразова винагорода за підсумками роботи за 2007 рік була нарахована і виплачена в грудні 2007 року, тобто в поточному році за поточний рік.

Отже, у зазначеному у листі випадку, одноразова винагорода за підсумками роботи за 2007 рік не буде враховуватись при обчисленні середньої заробітної плати.

 

Начальник відділу Н. Синько

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі