Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Порядок укладення та виконання договорів про ціноутворення для цілей оподаткування

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Січень, 2013/№ 5
Друк
Постанова від 22.08.2012 р. № 787

Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 р. № 787

Порядок укладення та виконання договорів про ціноутворення для цілей оподаткування

 

1. Цей Порядок визначає механізм укладення та виконання договорів про ціноутворення для цілей оподаткування між великим платником податків та ДПС (далі — договір).

2. Для укладення договору великий платник податків подає ДПС заяву за формою згідно з додатком 1, до якої додаються:

1) проект договору, підписаний керівником (уповноваженою особою) великого платника податків, у двох примірниках за формою згідно з додатком 2;

2) копії:

статуту, установчого договору;

договорів поставки, крім договорів поставки товарів (робіт, послуг) великому платникові податків непов’язаними особами у разі, коли їх вартість становить менше ніж 95 відсотків загальної вартості товарів (робіт, послуг), необхідних для виробництва певного виду продукції, а також інших договорів за рішенням такого платника;

3) інформація про пов’язаних осіб за формою, затвердженою Мінфіном.

3. У проекті договору передбачається метод визначення звичайної ціни товарів (робіт, послуг).

Звичайна ціна товарів (робіт, послуг) визначається шляхом застосування одного з методів, передбачених пунктом 39.2 статті 39 Податкового кодексу України в установленій послідовності, за умови, що кожний наступний метод застосовується у разі, коли така ціна не може бути визначена за попереднім методом.

4. Строк розгляду ДПС поданих великим платником податків заяви та документів становить 20 днів. Голова ДПС (його заступник) у разі згоди з умовами договору підписує два примірники договору, які мають однакову юридичну силу, один з яких надсилається великому платникові податків.

5. ДПС надсилає у разі потреби запити іншим органам державної влади України та органам влади іноземних держав щодо проведення перевірки та/або подання інформації, необхідної для укладення договору, у зв’язку з чим розгляд заяви зупиняється, але не більш як на 30 днів.

Про зупинення розгляду заяви ДПС повідомляє великому платникові податків.

У разі коли в поданих великим платником податків документах виявлено недостовірну інформацію або встановлено, що його не включено до Реєстру великих платників податків, ДПС повертає зазначені документи такому платникові з обґрунтуванням причини.

Великий платник податків має право повторно подати документи на розгляд ДПС після усунення виявлених недоліків.

6. Внесення змін до договору або його розірвання здійснюється за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.

 

img 1
img 2

 

img 3
img 4

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі