Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Новини законодавства. Мінфін затвердив нову фінансову звітність

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Березень, 2013/№ 22
Друк
Новини від 07.02.2013 р. № 73

Мінфін затвердив нову фінансову звітність

 

Міністерство фінансів України наказом від 07.02.2013 р. № 73 затвердило Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності» (далі — НП(С)БО 1), яким передбачено запровадження нових форм: Балансу та Консолідованого балансу (Звіту про фінансовий стан) ; Звіту про фінансові результати та Консолідованого звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід); Звіту про рух грошових коштів та Консолідованого звіту про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіту про рух грошових коштів та Консолідованого звіту про рух грошових коштів (за непрямим методом); Звіту про власний капітал та Консолідованого звіту про власний капітал.

Установлено, що починаючи зі звітності за I квартал 2013 року застосовуються форми фінансової звітності, визначені НП(С)БО 1.

Наказ від 07.02.2013 р. № 73 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготовки номера цей наказ офіційно ще не опублікований. Текст цього документа з докладним редакційним коментарем буде надруковано у нашій газеті вже найближчим часом.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі