Теми статей
Обрати теми

При передачі інформації в електронній формі звіт за формою № ЗВР-1 не подають

Редакція ПБО
Лист від 27.09.2013 р. № 12061/6/99-99-22-61-03-15/1187
img 1

ел. звітність

img 2

При передачі інформації в електронній формі звіт за формою № ЗВР-1 не подають

Лист Міністерства доходів і зборів України від 27.09.2013 р. № 12061/6/99-99-22-61-03-15/1187

(витяг)

 

Міністерство доходів і зборів України розглянуло лист <…> щодо подання звітності, пов’язаної із застосовуванням реєстратора розрахункових операцій, і повідомляє.

<…>

Згідно з абзацом 1 п. 7 ст. 3 Закону № 265 суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосовуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані подавати до органів державної податкової служби звітність, пов’язану із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця у разі, якщо цим пунктом не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв’язку.

Отже, суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій та відповідно до абзаців 2, 3 п. 7 ст. 3 Закону № 265 подають до Міністерства доходів і зборів України по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, паперовий звіт за формою № ЗВР-1 не подають.

Разом з тим, звіт за формою № ЗВР-1 до органів Міндоходів подають суб’єкти господарювання, які у випадках, визначених Законом № 265, не застосовують реєстратори розрахункових операцій та проводять розрахунки з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки.

 

Заступник Міністра А. Ігнатов

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі