Мінімальний розмір добових: як його визначити?

В обраному У обране
Друк
Міністерство доходів і зборів України
Податки & бухоблік Серпень, 2014/№ 62

Міндоходів у листі від 26.02.2014 р. № 4119/5/99-99-19-03-02-16 розповіло про мінімальний розмір добових витрат для працівників підприємств, які не фінансуються (не утримуються) за рахунок бюджету.

Автори листа вважають, що п.п. 140.1.7 ПКУ, в якому фігурують граничні розміри добових, визначає лише граничний розмір добових, який можна відобразити в податковому обліку платника податку на прибуток. Водночас питання оплати працівникам добових витрат при службовому відрядженні він не регулює.

З огляду на викладене розмір добових витрат на відрядження для працівників підприємств, які не фінансуються (не утримуються) за рахунок бюджету, встановлюється відповідно до наказу про відрядження підприємства та з урахуванням вимог п. 140.1 ПКУ.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд