Якщо податкову накладну чи розрахунок коригування до неї складено філією

В обраному У обране
Друк
Міністерство доходів і зборів України
Податки & бухоблік Серпень, 2014/№ 62
Як у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних зазначається порядковий номер податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної у разі складення такої накладної чи такого розрахунку філією платника податку, що перебуває на загальному режимі оподаткування ПДВ?
реєстр податкових накладних

Згідно з наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 р. № 708 «Про затвердження форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.12.2013 р. за № 2118/24650, порядковий номер податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної постачальником зазначається у графі 3 розділу I реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі — реєстр), а покупцем — у графі 4 розділу II реєстру.

Відповідно до п. 3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 р. № 10, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.01.2014 за № 185/24962, порядковий номер податкової накладної містить лише числові значення (не повинен містити літер чи інших символів) та складається з трьох частин:

у першій частині (до знаків дробу) проставляється порядковий номер;

у другій частині (між знаками дробу) проставляється код виду діяльності, що передбачає спеціальний режим оподаткування;

у третій частині (після знаків дробу) проставляється числовий номер філії чи структурного підрозділу.

Якщо платник податку перебуває на загальному режимі оподаткування, у другій частині порядкового номера податкової накладної (між знаками дробу) код діяльності не заповнюється.

Якщо порядковий номер, що зазначається в першій частині, чи числовий номер філії (структурного підрозділу), що зазначається в третій частині порядкового номера податкової накладної, мають меншу кількість знаків, ніж кількість відведених для цього клітинок, такі номери вирівнюються по правій межі поля, а решта клітинок не заповнюється.

У клітинках порядкового номера податкової накладної, що не заповнюються, нулі, прочерки та інші знаки чи символи не проставляються.

Отже, у разі, якщо податкову накладну чи розрахунок коригування до податкової накладної складено філією платника податку, який перебуває на загальному режимі оподаткування ПДВ, у графі 3 розділу I та графі 4 розділу II реєстру зазначається порядковий номер, вказаний у такій податковій накладній або такому розрахунку коригування, без зазначення пробілів, які відповідають незаповненим клітинкам частин такого номера*.

 

* Отже, наскільки ми зрозуміли висновок цієї консультації, податківці пропонують діяти таким чином. Згідно з п. 3 Порядку № 10 якщо філії, що перебуває на загальному режимі оподаткування ПДВ, присвоєно, скажімо, числовий номер 10, то реквізит «Порядковий номер» складеної нею податкової накладної (для прикладу — за № 20), матиме вигляд:

Тоді у графі 3 розділу І та графі 4 розділу ІІ реєстру виданих та отриманих податкових накладних номер цієї накладної слід подати так: 20//10.

Теги філія ПДВ
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд