Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Перелік основних документів, використаних у тематичному номері

Податки & бухоблік Жовтень, 2014/№ 81
Друк

Шановні читачі!

Багато запитань, що надходять до реакції, так чи інакше пов’язані із заповненням податкових накладних. І це цілком зрозуміло.

По-перше, правила їх складання часто змінюються (тільки за період дії ПКУ Порядок складання ПН переписувався тричі).

По-друге, самі податківці часто змінюють ними ж вигадану методику заповнення того чи іншого реквізиту цього документа.

По-третє, — і це, мабуть, найголовніше, — прискіпування перевіряючих не знають меж. Запитання може виникнути з будь-якого приводу, починаючи від того, як у «шапці» зазначено дату наказу, який затвердив форму ПН, та закінчуючи складними правилами заповнення номенклатури і коду УКТЗЕД у разі постачань товарів з імпортних комплектуючих.

Як бачимо, запитань більше ніж досить. І відповіді на них умістити в обсяг одного номера важко. Саме тому ми вирішили розподілити їх на два тематичні випуски. Перший ви тримаєте в руках, а другий отримаєте в наступний четвер. У сьогоднішньому номері ми обговоримо основні правила виписування податкової накладної, докладно розглянемо заповнення кожного реквізиту, а також приділимо увагу реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. У наступному номері читайте про складання розрахунку коригування, специфічні ситуації, пов’язані зі складанням ПН, і ті нововведення, які чекають на нас у найближчому майбутньому.

КУпАП — Кодекс України про адміністративні правопорушення від 07.12.84 р. № 8073-Х.

ПКУ — Податковий кодекс України від 02.12.2010 р. № 2755-VI.

ЦКУ — Цивільний кодекс України від 16.01.2003 р. № 435-IV.

Закон № 1621 — Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07.2014 р. № 1621-VII.

Порядок № 1246 — Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затверджений постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246.

Положення № 26 — Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затверджене наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.01.2014 р. № 26.

Порядок № 10 — Порядок заповнення податкової накладної, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 р. № 10.

Порядок № 708 — Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013р. № 708.

Інструкція № 233 — Інструкція з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затверджена наказом ДПАУ від 10.04.2008 р. № 233.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Увійдіть, щоб читати більше! Авторизовані користувачі одержують безкоштовно 5 статей на місяць