Якщо працівника призвали на збори: є зміни для роботодавців

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Вересень, 2014/№ 70

Змінено умови виплати грошового забезпечення безробітним військовозобов’язаним, а також відшкодування роботодавцю витрат, пов’язаних із виплатою середнього заробітку військовозобов’язаним, призваним на збори.

Так, Міністерство оборони України наказом від 04.08.2014 р. № 498 затвердило зміни до Інструкції № 80*. Ними, зокрема, встановлено, що військовозобов’язаним, які на день призову на збори не працюють, виплачується грошове забезпечення виходячи з розрахунку однієї мінімальної заробітної плати на місяць. Час проїзду до місця проведення зборів і назад також оплачується.

* Інструкція про умови виплати грошового забезпечення та заохочення військовозобов’язаних та резервістів, затверджена наказом Міноборони від 12.03.2007 р. № 80.

Для виплати грошового забезпечення такі військовозобов’язані подають заяви про те, що вони на день призову на збори не працюють.

Також уточнено, що підприємства, установи та організації для покриття витрат на виплату середньої заробітної плати військовозобов’язаним, призваним на збори, подають до районного військового комісаріату, в якому перебувають на обліку військовозобов’язані, рахунки. Рахунки акцептуються і передаються до обласного військового комісаріату для оплати.

Відшкодуванню підлягають усі витрати, пов’язані з виплатою середнього заробітку (у тому числі й єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування).

Наказ від 04.08.2014 р. № 498 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготовки номера зазначений документ офіційно ще не опублікований.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити