(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 33
  • № 32
  • № 31
  • № 30
  • № 29
  • № 28
  • № 27
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
3/17
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Квітень , 2015/№ 34

Пільгова ставка ПДВ 7 % для ліків: є нюанси

ДФСУ в листі від 30.03.2015 р. № 6490/6/99-99-19-03-0275 зауважила, що для застосування ставки ПДВ у розмірі 7 % до операцій із ввезення та/або постачання на митній території України лікарських засобів, такі препарати мають бути: (1) дозволені для виробництва і застосування в Україні; (2) внесені до Держреєстру лікарських засобів (це визначено у п.п. «в» п. 193.1 Податкового кодексу України).

При цьому податківці наполягають: якщо не дотримана хоча б одна із зазначених умов, то такі операції оподатковуються ПДВ за основною ставкою 20 %.

ліки, ПДВ, пільга додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті