(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 62
  • № 61
  • № 60
  • № 59
  • № 58
  • № 57
  • № 56
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
2/19
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Серпень , 2015/№ 62

З податковою накладною менше мороки!

На продовження попередньої замітки звертаємо вашу увагу, що з дати набрання чинності Законом № 643 (тобто з 29 липня 2015 року) платники податку при складанні ПН/РК можуть не заповнювати у їхній заголовній частині поля реквізитів, які не визначені новою редакцією п. 201.1 Податкового кодексу України як обов’язкові. Так, у ПН/РК можна не наводити:

— місцезнаходження (податкову адресу продавця);

— місцезнаходження (податкову адресу покупця);

— номери телефонів (продавця та покупця);

— вид цивільно-правового договору, його номер та дату;

— форму проведених розрахунків.

При цьому наявність чи відсутність у ПН/РК заповнених полів реквізитів заголовної частини, які не є обов’язковими, не може бути підставою для виключення таких ПН/РК зі складу податкового кредиту, якщо немає інших підстав для його зменшення.

Відповідну інформацію доведено до платників листом ДФСУ від 29.07.2015 р. № 27651/7/99-99-19-03-02-17.

податкова накладна додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті