Новий ПКУ — низький старт скасовується?

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Грудень, 2015/№ 102
Проект ПКУ, який ми розглядали в «Податки та бухгалтерський облік», 2015, № 100, с. 6, після деяких «компромісних удосконалень» був унесений до парламенту у складі законопроекту від 11.12.2015 р. № 3630.

Основний масив змін (крім податкових ставок) планувалося ввести з другого кварталу 2016 року. Проте це не стосувалося спрощенців — усі «покращення» для них, про які ви могли прочитати в зазначеній публікації, у проекті залишились. І вони мали б запрацювати вже з 1 січня наступного року.

Для «річних» платників податку на прибуток змінювався строк подання декларації «до 1 червня наступного року». Тобто за 2015 рік їм пропонувалося відзвітувати протягом 60 днів. А місячні аванси з 1 січня скасовувалися.

Для тих сільгоспПДВшників, хто забажав би працювати наступного року на спецрежимі обкладення ПДВ, вводився розподіл ПЗ з ПДВ: 75 % — до бюджету, а 25 % — на спецрахунок (а не навпаки, як обіцяли раніше).

Проте на засіданні ВРУ 17 грудня було оголошено про доопрацювання проекту ПКУ та перенесення дати його вступу на 2017 рік!

Отже, тепер можна зітхнути з полегшенням...

Теги ПКУ
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити