До уваги видобувачів підземних вод

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Грудень, 2015/№ 102
ВРУ прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі» (базовий законопроект від 31.08.2015 р. № 2558а), направлений на зменшення дозвільних процедур в агропромисловому комплексі.

Зокрема, змінами до Кодексу України про надра установлено, що землевласники і землекористувачі в межах наданих їм земельних ділянок мають право без спеціальних дозволів та гірничого відводу видобувати підземні води (крім мінеральних) для сільськогосподарських та інших виробничих, а також власних господарсько-побутових потреб, якщо вони є сільськогосподарськими товаровиробниками, частка сільськогосподарського товаровиробництва яких за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 %.

Зазначені землевласники і землекористувачі, які розпочали процес отримання спецдозволу на користування надрами (прісними підземними водами), з моменту набрання зазначеним Законом чинності не потребують отримання цього дозволу. Вони також не несуть відповідальності за видобування до набрання чинності цим Законом прісних підземних вод без такого спецдозволу та гірничого відводу (якщо дотримуються умов користування, визначених у Законі).

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування. Звісно, якщо його підпише Президент України.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити