Зарплата тут + зарплата там > 1710 грн.

податкові експерти Хмелевська Оксана та Клиженко Яна
Податки & бухоблік Липень, 2015/№ 53
В обраному У обране
Друк
У працівника два місця роботи. Чи має він право на ПСП, якщо загальний дохід більше 1710 грн.?

Так, але тільки за одним місцем роботи, якщо сума зарплати тут не виходитиме за допустимі межі.

Ми вже зазначали в цьому номері журналу, що ПСП застосовується тільки за одним місцем нарахування (виплати) зарплати ( п.п. 169.2.1 ПКУ). При цьому у 2015 році сума зарплати за місяць не повинна перевищувати 1710 грн. (у загальному випадку).

Тому для цілей застосування ПСП визначати загальний оподатковуваний дохід за місяць (за всіма місцями роботи) не потрібно. Граничний розмір зарплати не має бути перевищений за одним місцем роботи.

Зауважимо, що працівник самостійно обирає місце застосування пільги. Для цього він подає одному з роботодавців відповідну заяву.

Теги зарплата
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд