(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 61
  • № 60
  • № 59
  • № 58
  • № 62
  • № 56
  • № 55
  • № 54
  • № 53
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
75/80
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Липень , 2015/№ 57

«Коефіцієнтні» реквізити звіту з ЄСВ

http://tinyurl.com/y2ohu2cq
Хто зобов’язаний заповнювати реквізити 19 і 20 таблиці 1 звіту з ЄСВ? Що буде, якщо їх не заповнити?

Реквізити 19 і 20 таблиці 1 Звіту за формою № Д4 заповнюють тільки ті роботодавці, які у звітному місяці застосовували понижуючий коефіцієнт до ставки ЄСВ у частині нарахувань. Інші роботодавці залишають поле цих реквізитів незаповненим (у паперовому варіанті проставляють прочерк).

Якщо ви повинні були, але не заповнили ці реквізити і виявили це:

— до закінчення граничного строку подання Звіту за формою № Д4, вам слід повторно сформувати та подати до ДПІ звіт із заповненими реквізитами 19 і 20 таблиці 1 до закінчення такого строку. У цьому випадку дійсним вважатиметься останній електронний або паперовий звіт, поданий вами (п. 5.1 Порядку № 454);

— після того, як граничний строк подання такого звіту минув, то, краще б ви це помітили раніше ☹. Річ у тім, що реквізити 19 і 20, в яких зазначаються значення середньомісячної бази нарахування ЄСВ у 2014 році з розрахунку на одну застраховану особу і середньомісячної кількості застрахованих осіб за 2014 рік відповідно, віднесені Порядком № 435 до обов’язкових реквізитів у разі застосування понижуючого коефіцієнта (див. п. 6 розд. II Порядку № 435).

Звіт, що поданий з незаповненими обов’язковими реквізитами, не вважається звітом і вважається таким, що не подавався. Це прямо прописано в п. 8 розд. II Порядку № 435. Тому в ситуації, що склалася, необхідно якнайскоріше сформувати та надіслати податківцям Звіт за формою № Д4 за місяць, в якому застосовувався понижуючий коефіцієнт, але не були заповнені реквізити 19 і 20.

За подання звіту після закінчення граничного строку його подання підприємству «світить» штраф у розмірі 170 грн. ( п. 7 ч. 11 ст. 25 Закону № 2464), а його посадовим особам — адмінштраф від 510 грн. до 680 грн. (ст. 1651 КпАП).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
ЄСВ, коефіцієнт додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті