Теми статей
Обрати теми

Відображаємо у ф. № Д4 декретні за запізнілим листком непрацездатності

Бобро А., Гуль Т., Дзюба Н., Клиженко Я., Костюк Д., Нестеренко М., Павленко О., Савченко О., Скрипкіна К., Солошенко Л., Ушакова Л., Хмелевська О.
Працівниця повідомила про те, що йде в декрет телефоном в січні 2015 року, але сам лікарняний листок, згідно з яким період відпустки — з 26.01.2015 р. по 31.05.2015 р., принесла тільки в червні. Чи потрібно нам виправляти дані у Звіті за ф. № Д4 за січень?

Виправляти дані про доходи, що були відображені в таблицях 1 і 6 Звіту за ф. № Д4 за січень, не потрібно. Ви нарахуєте всю суму декретних у червні 2015 року. Тому таку суму декретних покажете в таблицях 1 і 6 Звіту за червень.

При заповненні таблиці 6 суму декретних розбийте за місяцями, за які її нараховано. При цьому у графі 9 зазначте код 42, у графі 11 — місяць, на який припадає період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, у графі 16 — кількість днів соцвідпустки. Зауважте, що в рядку із сумою декретних за січень ви не заповнюєте графу 15. А в рядках, де відображаєте декретні лютого — травня, у графах 15 і 16 зазначаєте кількість календарних днів у місяці та кількість днів відпустки відповідно. Решту граф заповніть у загальному порядку.

Але це не все! Відомості про дати початку та закінчення соцвідпустки потрібно було показати в таблиці 5 звітів за січень і травень. Якщо ви цього не зробили, то подайте за зазначені місяці таблицю 5 зі статусом «додаткова» (з титульним аркушем).

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі