Відображаємо у ф. № Д4 декретні за запізнілим листком непрацездатності

В обраному У обране
Друк
Бобро А., Гуль Т., Дзюба Н., Клиженко Я., Костюк Д., Нестеренко М., Павленко О., Савченко О., Скрипкіна К., Солошенко Л., Ушакова Л., Хмелевська О.
Податки та бухгалтерський облік Липень, 2015/№ 57
Працівниця повідомила про те, що йде в декрет телефоном в січні 2015 року, але сам лікарняний листок, згідно з яким період відпустки — з 26.01.2015 р. по 31.05.2015 р., принесла тільки в червні. Чи потрібно нам виправляти дані у Звіті за ф. № Д4 за січень?

Виправляти дані про доходи, що були відображені в таблицях 1 і 6 Звіту за ф. № Д4 за січень, не потрібно. Ви нарахуєте всю суму декретних у червні 2015 року. Тому таку суму декретних покажете в таблицях 1 і 6 Звіту за червень.

При заповненні таблиці 6 суму декретних розбийте за місяцями, за які її нараховано. При цьому у графі 9 зазначте код 42, у графі 11 — місяць, на який припадає період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, у графі 16 — кількість днів соцвідпустки. Зауважте, що в рядку із сумою декретних за січень ви не заповнюєте графу 15. А в рядках, де відображаєте декретні лютого — травня, у графах 15 і 16 зазначаєте кількість календарних днів у місяці та кількість днів відпустки відповідно. Решту граф заповніть у загальному порядку.

Але це не все! Відомості про дати початку та закінчення соцвідпустки потрібно було показати в таблиці 5 звітів за січень і травень. Якщо ви цього не зробили, то подайте за зазначені місяці таблицю 5 зі статусом «додаткова» (з титульним аркушем).

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити