Призначення житлових субсидій: простіше вже нікуди!

В обраному У обране
Друк
Кабінет Міністрів України
Податки та бухгалтерський облік Липень, 2015/№ 58
Кабмін постановою від 26.06.2015 р. № 475 уніс зміни до Положення про порядок надання житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.95 р. № 848, якими передбачено низку спрощень для отримання субсидії.

Зокрема, тепер у декларації про доходи заявнику необхідно вказувати лише вид доходу. Органи соцзахисту отримуватимуть інформацію про суми доходів безпосередньо від ДФСУ та Пенсійного фонду. У зв’язку з цим скасовані штрафи за недостовірну інформацію в декларації на отримання субсидії.

Установлено, що для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється виходячи з нарахованих особам доходів без урахування ПДФО, державної соціальної допомоги (крім частини допомоги при народженні дитини, що виплачується одноразово, та деяких інших).

До сукупного доходу не враховуються сплачені особою аліменти, доходи від розміщення депозитів, грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть безпосередню участь в АТО, допомога громадських і благодійних організацій, допомога на поховання, одноразова допомога.

Для фізичних осіб — підприємців, які є платниками єдиного податку (далі — ЄП) 1 групи, до сукупного доходу за кожний місяць ураховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, установленого для працездатних осіб за цей місяць, для підприємців — платників ЄП 2 групи — відповідно 2-х прожиткових мінімумів; 3 групи ЄП — 3-х прожиткових мінімумів, установлених для працездатних осіб.

Постанова КМУ від 26.06.2015 р. № 475 набрала чинності 11.07.2015 р.

Теги субсидія
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити