Нардепи пом’якшили умови застосування понижуючих ЄСВ-коефіцієнтів

В обраному У обране
Друк
Верховна Рада України
Податки та бухгалтерський облік Березень, 2015/№ 20
З метою зменшення навантаження на фонд оплати праці парламентарі ухвалили Закон України «Про внесення змін до розділу VIІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (на базі законопроекту від 27.01.2015 р. № 1863).

Пропонується запровадити коефіцієнт 0,4 до розміру ЄСВ у 2015 році та коефіцієнт 0,6 до розміру ЄСВ у 2016 році, за умови, що:

а) база нарахування ЄСВ в розрахунку на одну застраховану особу у звітному місяці збільшилась на 20 % і більше у порівнянні з середньомісячною базою нарахування ЄСВ платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу;

б) після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу у звітному місяці буде не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік;

в) кількість застрахованих осіб у звітному місяці не перевищує 200 % середньомісячної кількості застрахованих осіб платника за 2014 рік. Ця умова не застосовується до фізичних осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, та фізичних осіб, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту).

У разі підписання Закону Президентом України він набере чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити