Ліцензування госпдіяльності — за новим законом

В обраному У обране
Друк
Верховна Рада України
Податки та бухгалтерський облік Березень, 2015/№ 20
Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (на базі законопроекту від 27.11.2014 р. № 0934).

Закон визначає виключний перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. Орієнтовно (оскільки остаточного тексту Закону поки що немає) — це 29 видів господарської діяльності.

Уточнено: у разі зміни згідно з цим Законом назви виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, яка не призводить до зміни предмета такої діяльності, відповідні ліцензійні умови надалі поширюються на такий вид діяльності. Ліцензії на провадження такого виду господарської діяльності продовжують діяти.

Законом визначено, що ліцензія видається на необмежений строк. За видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі однієї мінімальної заробітної плати, виходячи з її розміру, що діє на день прийняття рішення про видачу ліцензії.

Ліцензії, які на дату набрання чинності цим Законом є чинними, продовжують діяти.

Ліцензії, які є діючими на дату набрання чинності цим Законом та мали обмежений термін дії, є безстроковими і можуть бути, за заявою ліцензіата, переоформлені відповідним органом ліцензування безкоштовно у тижневий строк.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити