Парламент визнав ОСББ неприбутковими організаціями

В обраному У обране
Друк
Верховна Рада України
Податки та бухгалтерський облік Березень, 2015/№ 24
Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування деяких неприбуткових організацій» (базовий законопроект від 30.01.2015 р. № 1892).

Цим законодавчим актом об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), асоціації власників жилих будинків, житлово-будівельні кооперативи визнані неплатниками податку на прибуток як неприбуткові організації.

Законом установлено, що повторне внесення до Реєстру неприбуткових організацій та установ (перереєстрація) неприбуткових організацій, які зазначені у п.п. 1 та 2 п.п. 133.1.1 Податкового кодексу України і були внесені до Реєстру неприбуткових організацій та установ станом на 1 січня 2015 року, не вимагається.

Також установлено, що зазначені вище неприбуткові організації, державна реєстрація яких відбулася після 31 грудня 2014 року і до набрання чинності цим Законом, у разі внесення їх до Реєстру протягом 6 місяців із дня набрання чинності цим Законом вважаються такими, що внесені до Реєстру з дня їх державної реєстрації.

У разі підписання Закону Президентом України він набере чинності з дня, наступного за днем офіційного опублікування.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити