(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 36-37
  • № 35
  • № 34
  • № 33
  • № 32
  • № 31
  • № 30
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
8/15
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Травень , 2015/№ 38

Святковий (неробочий) день: як працює норма про перенесення

Мінсоцполітики в листі від 28.02.2014 р. № 66/13/116-14 нагадує, що норма ст. 67 Кодексу законів про працю України про перенесення вихідного дня, коли він збігається зі святковим (неробочим) днем, поширюється на працівників, які працюють за п’ятиденним або шестиденним робочим тижнем із двома (одним — при шестиденному робочому тижні) вихідними днями.

Для працівників, які працюють на умовах неповного робочого тижня і мають третій вільний від роботи день (у цьому випадку — понеділок), ця норма не застосовується.

До речі, про те, що фактично для працівників з чотириденним робочим тижнем (вівторок — п’ятниця) правило перенесення вихідних днів не працює, ми вже писали (див. «Податки та бухгалтерський облік», 2013, № 68, с. 43).

святкові дні, перенесення додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті