(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 94
  • № 93
  • № 92
  • № 91
  • № 90
  • № 89
  • № 88
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
3/52
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Листопад , 2015/№ 95

Заповнення необов’язкових реквізитів податкової накладної

Чи обов’язково заповнювати такі реквізити ПН, як «Вид цивільно-правового договору», «Місцезнаходження продавця»? Чи знімуть ПК через їх незаповнення? Людмила

У податкових накладних (ПН) з датою складання 29.07.2015 р. і пізніше реквізити «Вид цивільно-правового договору» і «Місцезнаходження (податкова адреса продавця)» можна не заповнювати. Відсутність таких реквізитів у ПН не може бути причиною для зняття податкового кредиту (ПК).

З 29.07.2015 р. набули чинності зміни до ПКУ, внесені Законом № 643. Цим Законом з переліку обов’язкових реквізитів ПН виключено реквізити «Вид цивільно-правового договору» і «Місцезнаходження (податкова адреса продавця)».

Порушення порядку заповнення обов’язкових реквізитів ПН, передбачених п. 201.1 ПКУ, не дає права покупцю на включення сум ПДВ до ПК ( абз. 15 п. 201.10 ПКУ).

Такі реквізити, як: місцезнаходження продавця та покупця, номер телефону продавця і покупця, вид цивільно-правового договору, форма проведених розрахунків, не є обов’язковими згідно з п. 201.1 ПКУ. Тому їх незаповнення не може бути причиною для зняття ПК. Це підтверджують і фіскали (див. лист ДФСУ від 29.07.2015 р. № 27651/7/99-99-19-03-02-17, лист МГУ ДФС від 07.09.2015 р. № 21576/10/28-10-06-11).

податкова накладна додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті