(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 78
  • № 77
  • № 76
  • № 75
  • № 73
  • № 72
  • № 71
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
8/20
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Вересень , 2015/№ 74

Імпортний збір — до бази оподаткування ПДВ!

http://tinyurl.com/y2g9g9hc
ДФСУ у своєму листі від 03.07.2015 р. № 13835/6/99-99-19-03-02-15 роз’яснює: база оподаткування імпортних товарів при їх постачанні на митній території України визначається з урахуванням додаткового імпортного збору.

Аргументи податківців прості: додатковий імпортний збір належить до загальнодержавних податків як особливий вид мита ( п.п. 4 ч. 2 ст. 271 Митного кодексу України від 13.03.2012 р. № 4495-VI). А база оподаткування ПДВ визначається з урахуванням загальнодержавних податків і зборів (згідно з п. 188.1 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI). Тож маємо податок на податок…

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
імпортний збір, ПДВ додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті