Мобілізований працівник продовжує служити за контрактом

В обраному У обране
Друк
Синько Неля, начальник відділу оплати праці в позабюджетній сфері Департаменту заробітної плати та умов праці Мінсоцполітики України
Податки та бухгалтерський облік Вересень, 2015/№ 74
Мобілізований працівник, який підлягав демобілізації, вирішив продовжити військову службу за контрактом. Як оплатити період військової служби за контрактом: на підставі середньої зарплати, за якою оплачували мобілізаційний період, чи потрібно розрахувати нову середню зарплату?

Дійсно, працівники, які підлягають демобілізації, можуть продовжити військову службу за контрактом. При цьому за ними також зберігають місце роботи, посаду та середній заробіток. Про це зазначено в ч. 4 ст. 119 Кодексу законів про працю України від 10.12.71 р. (далі — КЗпП).

Варто зауважити, що редакція цієї норми змінювалася. Наведемо ключові моменти:

— з 08.02.2015 р. по 10.06.2015 р. — у ній ішлося про збереження місця роботи та середньої зарплати за працівниками, які підлягали демобілізації, але продовжили службу за контрактом, на строк більше ніж на один рік;

— з 11.06.2015 р. — зазначено про збереження місця роботи та середньої зарплати за працівниками, які повинні були демобілізуватися, але продовжили військову службу за контрактом, на період не більше, ніж на строк укладеного контракту.

Отже, середній заробіток зберігаємо — це прямо прописано в КЗпП. Причому ця гарантія поширюються на весь строк укладеного контракту про продовження проходження військової служби (незалежно від редакції ч. 4 ст. 119 КЗпП).

Тоді виникає запитання: чи потрібно розраховувати нову середню зарплату для оплати періоду військової служби за контрактом? Зверніть увагу на ключові моменти ч. 4 ст. 119 КЗпП. Незалежно від редакції в ній ідеться про продовження військової служби за контрактом після мобілізаційного періоду.

Важливо! За працівником, який продовжує військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом, продовжує зберігатися середня зарплата, що зберігалася йому на період мобілізації

Такий висновок* справедливий незалежно від редакції ч. 4 ст. 119 КЗпП.

* Аналогічний висновок представлено в листі Мінсоцполітики України від 26.05.15 р. № 612/13/84-15. Також зазначимо: на сьогодні положення про компенсацію середнього заробітку працівникам, які продовжили службу за контрактом, не прописано в Порядку, затвердженому постановою КМУ від 04.03.2015 р. № 105. Проте роботодавець зобов’язаний забезпечувати реалізацію трудових гарантій, закріплених у тому числі і в ч. 4 ст. 119 КЗпП. Тому до появи відповідного порядку або внесення змін до чинного Порядку № 105 оплачувати період військової служби за контрактом таким особам роботодавець зобов’язаний за свій рахунок. — Прим. ред.

Інакше кажучи: нову середню зарплату для періоду служби за контрактом розраховувати не потрібно. «Контрактний» період військової служби продовжуємо оплачувати за тією ж середньою зарплатою, що була розрахована для оплати періоду мобілізації.

Насамкінець підкреслимо окремі моменти. По-перше, для цієї ситуації не важливий той факт, що гарантія щодо збереження зарплати для мобілізованих працівників прописана в ч. 3 ст. 119 КЗпП, а аналогічна гарантія для працівників, які підлягали демобілізації та продовжили військову службу за контрактом, в іншій нормі — ч. 4 ст. 119 КЗпП. По-друге, гарантію щодо збереження середньої зарплати згідно з ч. 4 ст. 119 КЗпП (тобто контрактникам) слід розглядати як продовження гарантії, прописаної в ч. 3 ст. 119 КЗпП (тобто для мобілізованих працівників).

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити