Безоплатне постачання товарів/послуг: що з ПДВ?

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Серпень, 2016/№ 65
Податківці в Базі знань (категорія 101.05) розповіли про порядок нарахування податкових зобов’язань при безоплатному постачанні товарів/послуг.

На думку контролерів, при безоплатному постачанні товарів/послуг в межах господарської діяльності податкові зобов’язання нараховуються відповідно до п. 185.1 ПКУ та база оподаткування ПДВ визначається згідно з п. 188.1 ПКУ. При цьому податкові зобов’язання відповідно до п. 198.5 ПКУ не нараховуються.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити