ПК за замінниками ПН не відображено у періоді складання: як бути?

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Липень, 2016/№ 60
За матеріалами категорії 101.14 Бази знань* (витяг)

* Див. на сайті ДФСУ (zir.sfs.gov.ua) у розділі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс».

В податковій декларації з ПДВ у якому звітному періоді платник ПДВ відображає документи, зазначені у підпунктах «а» — «б» п. 201.11 ст. 201 Податкового кодексу України, які є підставою для нарахування сум ПДВ, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, якщо вони не були включені до складу податкового кредиту в періоді їх складання?

Якщо платником ПДВ у періоді виникнення права на податковий кредит помилково не були включені до складу податкового кредиту суми ПДВ на підставі документів, які без отримання податкової накладної дають право на податковий кредит, то такий платник зазначені суми податку може включити до складу податкового кредиту шляхом подання за звітний період, в якому виникло таке право, уточнюючого розрахунку (з урахуванням строків давності, передбачених ст. 102 Податкового кодексу України).

При цьому з метою включення до складу податкового кредиту на підставі касового чека загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку).

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити