Чекаємо на скасування «алко-тютюнових» звітів

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Липень, 2016/№ 60
Державна регуляторна служба України (ДРСУ) у рішенні від 04.07.2016 р. № 8 вважає, що вимоги наказу Мінфіну «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 р. № 49 суперечать таким обов’язковим принципам державної регуляторної політики, як доцільність та збалансованість.

У зв’язку з цим ДРСУ запропонувала Мінфіну внести зміни до зазначеного наказу в частині скасування звітності за формами № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі».

Рішення ДРСУ щодо усунення порушень принципів державної регуляторної політики підлягає виконанню у двомісячний строк з дня прийняття такого рішення. У разі його невиконання чи неоскарження протягом двомісячного строку дія наказу Мінфіну від 11.02.2016 р. № 49 зупиняється в частині затвердження форм звітів № 1-РТ і № 1-РА та порядку їх заповнення наступного дня з дня закінчення строку виконання такого рішення (див. ст. 28 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-IV).

Отже, цілком може статися, що подавати ці злощасні звіти у вересні за серпень уже не доведеться!

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити