Обов’язковий розмір продажу валюти — 65 %!

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Червень, 2016/№ 47
Постановою Правління НБУ від 07.06.2016 р. № 342, зокрема, знижено вимогу до обов’язкового продажу надходжень в Україну в іноземній валюті на користь суб’єктів господарювання з 75 % до 65 %. Водночас обмеження строку для розрахунків за операціями у ЗЕД залишилося незмінним — 90 календарних днів.

Відтепер клієнти банків можуть знімати з рахунків готівку в іноземній валюті на суму до 100 тис. грн. на добу (замість 50). Повністю зняті обмеження на обсяг видачі готівки в гривні, яке досі становило 500 тис. грн. на добу.

Крім того, дозволено репатріацію дивідендів, нарахованих іноземним інвесторам за 2014 — 2015 рр. Гранична місячна сума таких дивідендів не повинна перевищувати більшого з двох граничних значень: або 1 млн дол. США (в еквіваленті) або 10 % від загального обсягу дивідендів, що підлягають/підлягали поверненню за кордон.

Зміни, окрім змін щодо репатріації дивідендів, набувають чинності 9 червня і діють до 14 вересня 2016 року включно. Норми щодо репатріації дивідендів набувають чинності 13 червня.

На редакційний коментар до зазначеної постанови чекайте в одному з найближчих номерів «Податки та бухгалтерський облік».

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити