Мінфін підкоригував декларацію з ПДВ

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Червень, 2016/№ 51

Зокрема, в декларацію з ПДВ унесено такі зміни:

— викладено в новій редакції додаток 2 «Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду».

Тепер для розшифровки від’ємного значення, що міститься в рядку 21 декларації, потрібно зазначити місяць, рік його виникнення, а також суму. Тобто з таблиці додатка взагалі виключили ІПН платника ПДВ.

Крім того, додаток 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування» доповнили новою таблицею 2, у якій слід розшифрувати суми ПДВ, фактично сплачені в попередніх та звітному періодах постачальникам товарів/послуг або до Держбюджету України.

З таблиці 1 додатка 5 виключили рядки «300000000000» та «500000000000», а з таблиці 2 — рядок «усього за основною ставкою та ставкою 7 %».

У додатку 9 примітку «*» привели у відповідність до ст. 209 ПКУ та виклали в наступній редакції: «*Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно. Для новоствореного платника — звітний податковий період».

Наказ від 25.05.2016 р. № 503 набере чинності з дня офіційного опублікування, про що ми проінформуємо додатково.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити