Звітність для продавців алкоголю та тютюну

В обраному У обране
Друк
Податки та бухгалтерський облік Березень, 2016/№ 23
Мінфін наказом від 11.02.2016 р. № 49 затвердив новий пакет звітності щодо виробництва й обігу спирту етилового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів і порядки їх заповнення. У ньому передбачено окремі звіти про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій та в роздрібній мережах (ф. № 1-РС, ф. № 2-РС, ф. № 3-РС, ф. № 1-ОА, ф. № 1-РА, ф. № 1-ОТ, ф. № 1-РТ).

У нових звітах ф. № 1-ОА, ф. № 1-РА, ф. № 1-ОТ, ф. № 2-РТ виробники та/або продавці алкоголю та/або тютюну вказуватимуть обсяги придбання та реалізації підакцизних товарів в розрізі контрагентів із зазначенням детальної інформації про них в окремих розділах (таблицях).

Затверджені форми звітності виробники та продавці алкоголю і тютюну подаватимуть до органу ДФС щомісячно до 10 числа місяця, що настає за звітним.

Наказ від 11.02.2016 р. № 49 набирає чинності через 30 днів із дня офіційного опублікування (планується у бюлетені «Офіційний вісник України» від 22.03.2016 р. № 21). Тобто затверджені ним форми доведеться застосовувати аж у травні — часу на ознайомлення з ними ще вдосталь.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити