(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 72
  • № 71
  • № 70
  • № 69
  • № 67-68
  • № 66
  • № 65
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
17/19
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Вересень , 2016/№ 73

Нова «прибуткова» форма для нерезидентів — за 9 місяців!

Відомо вам також і те (див. «Податки та бухгалтерський облік», 2016, № 60, с. 3), що Мінфін наказом від 13.06.2016 р. № 544, який набув чинності 29 липня, затвердив нові форми та Порядок розрахунку податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво.

Щодо цих форм ситуація протилежналистом від 02.09.2016 р. № 29468/7/99-99-15-02-01-17 ДФСУ повідомила, що подання Розрахунку за новою формою здійснюється починаючи з декларування за 3 квартали 2016 року. Хоча за умови буквального прочитання п. 46.6 ПКУ напрошується зовсім інша думка…

податок на прибуток, постійне представництво, нерезиденти додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті