Звіт з ЄСВ: працівниця звільнилася у відпустці до 3 років

В обраному У обране
Друк
Боршовська Валентина, заступник директора Департаменту — начальник відділу персоніфікованого обліку інформаційних систем та мереж ПФУ
Податки та бухгалтерський облік Вересень, 2016/№ 77
Працівниця, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3 років, звільняється за власним бажанням. При проведенні остаточного розрахунку їй нараховано компенсацію за невикористані дні щорічної відпустки. Чи потрібно на таку працівницю в таблиці 5 Звіту за формою № Д4 формувати два рядки: один — із закінченням відпустки для догляду за дитиною днем звільнення, другий — з датою та підставою припинення трудових відносин?
Як відобразити суму компенсації за невикористані дні щорічної відпустки в таблиці 6 Звіту за формою № Д4? Чи потрібно щодо такої працівниці проставляти у графі 10 таблиці 6 код «10», а у графі 15 — кількість календарних днів у трудових відносинах, якщо вона була звільнена у відпустці для догляду за дитиною (не стаючи до роботи)?

Дійсно, перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3 років, працівниця має право розірвати трудовий договір за власним бажанням (ст. 38 КЗпП). Для цього їй зовсім не обов’язково переривати таку відпустку та виходити на роботу.

При проведенні остаточного розрахунку ви визначите належні їй «трудові» виплати і нарахуєте на них ЄСВ. Залишиться тільки відобразити такі події у Звіті з ЄСВ.

У таблиці 5 на працівницю формуйте один рядок, проставляючи, зокрема:

— у графі 7 — код категорії «1» — якщо для працівниці це місце роботи основне, або «2» — якщо звільнена працівниця є сумісником;

— у графі 11 — дату звільнення;

— у графі 13 — підставу звільнення (норму КЗпП).

Створювати на працівницю ще один рядок у таблиці 5 з кодом категорії «6» (особи, яким надано відпустку для догляду за дитиною до 3 років) у графі 7 і датою припинення такої відпустки у зв’язку із звільненням у графі 11 — не потрібно.

У таблиці 6 Звіту за формою № Д4 на працівницю формуємо рядок, у якому зазначаємо серед іншого:

— у графі 9 — код категорії застрахованої особи (див. додаток 2 до Порядку № 435*, у загальному випадку «1» — оплата праці найманих працівників на загальних підставах);

* Порядок формування та подання страхувальниками звіту з ЄСВ, затверджений наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435.

— у графі 15 — кількість календарних днів у трудових відносинах у звітному місяці по дату звільнення включно;

— у графах 17 і 18 — загальну і ту суму компенсації за невикористані дні щорічної відпустки, що увійшла до бази нарахування ЄСВ, відповідно;

— у графі 21 — суму ЄСВ, нарахованого на суму компенсації, зазначеної у графі 18.

Важливо! Графу 10 за рядком із сумою компенсації за невикористану відпустку заповнювати не потрібно! Адже в цьому випадку роботодавець нараховує не відпускні за дні відпустки, а компенсацію таких днів.

Припустимо, що працівниця, про яку йшлося в запитанні, була звільнена 9 вересня 2016 року. При проведенні остаточного розрахунку їй було нараховано компенсацію за невикористану відпустку в сумі 1348,10 грн. (ЄСВ — 296,58 грн.).

Тоді підприємство заповнить таблиці 5 і 6 Звіту за формою № Д4 з даними на цю працівницю так, як показано на рисунку.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити