(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 04
  • № 03
  • № 01-02
  • № 104
  • № 103
  • № 102
  • № 101
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
19/19
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Січень , 2017/№ 05

Якщо працівнику компенсували вартість ПММ

У разі якщо юридична особа компенсує своєму найманому працівнику вартість палива, використаного під час виконання трудових обов’язків, то сума зазначеної компенсації підлягає оподаткуванню ПДФО та військовим збором як додаткове благо на підставі п.п. «г» п.п. 164.2.17 ПКУ. При цьому сума компенсації не є базою нарахування ЄСВ. Таке роз’яснення надано листом ДФСУ від 05.01.2017 р. № 104/6/99-99-13-02-03-15.

Сподобалась стаття?

Виберіть свій варіант підписки, щоб отримати доступ до всіх номерів журналу «Податки та бухгалтерський облік».

journal_img
Друкована версія + електронна версія 399.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
journal_img
Електронна версія 319.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
компенсація вартості, ПММ, ПДФО, військовий збір, ЄСВ, додаткове благо додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті