(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Податки та бухгалтерський облік, січень, 2017/№ 05

 • Податок на прибуток Продовжуємо наш марафон — пробіжку новинками ПКУ-реформи*. Нагадаємо, що ми вже встигли розглянути новинки ПДВ, ЄП та інших податків/зборів. Сьогодні ж стартуємо з податку на прибуток.
 •   Неприбутківці Серйозні зміни для неприбутківців відбулися ще минулого літа. А нинішніми змінами до ПКУ законодавці просто зняли свої минулі недоробки. Давайте поглянемо, що вийшло.
 •   Трансфертне ціноутворення Новацій, що регулюють питання трансфертного ціноутворення (ТЦУ), у ПКУ з’явилося багато. Але сьогодні ми виділимо тільки найосновніші.
 •   Адміністрування «по-новому» Продовжуємо* аналізувати новації цьогорічної «податкової реформи». Давайте подивимося, що важливого запропонували нам законодавці у царині адміністрування податків. А тут чимало відчутних новацій.
 •   Акциз за грудень: ну-бо задекларуй! Свята промчали як вітер, прийшов час заповнювати та подавати нову декларацію з акцизного податку за грудень-2016. Сьогодні обговоримо проблеми із заповненням декларації в розрізі новин, що пов’язані з оподаткуванням акцизом операцій з пальним.
 •   «Трудова» квота. Прийшов час звітувати Як правило, «трудова» квота не доставляє особливого клопоту роботодавцям. Єдиний мінус — необхідність звітувати за підсумками року. Звіт складали рік тому і вже не пам’ятаєте, як це робиться? Або ви взагалі не в курсі, що ще за квота така? Не біда! Зараз усе розкладемо по табличках.
 •   Уточненка з ПДВ, якщо на особовому рахунку переплата За особовим рахунком значиться переплата з ПДВ, але в бухобліку її не відобразили. У грудні подали уточнюючі декларації з цього податку (нарахували «компенсуючі» ПЗ, але ПН на себе не виписали). Чи можна зарахувати суми донарахувань ПЗ за УР (разом зі штрафами та пенею) у рахунок переплати за особовим рахунком? Як показати в бухобліку розрахунки за особовим рахунком і «компенсуючі» ПЗ за уточненками? Вище — прохання допомогти від одного з наших читачів. А нижче — наші поради. Вважаємо, вони зацікавлять багатьох.
 •   Тривалість робочого часу у 2017 році Кожен бухгалтер знає: щоб правильно розрахувати працівнику зарплату, відпускні, лікарняні, декретні, суму оплати за дні відрядження тощо, потрібно мати під рукою календар робочого часу. Де все це шукати? Зараз розповімо.
 •   «Трудова» доплата до МЗП і…
 •   Розраховуємо мінімальний розмір годинної тарифної ставки Як розрахувати мінімальний розмір годинної тарифної ставки? Чи потрібно за працівниками-погодинниками розраховувати доплату до МЗП? І якщо потрібно, то як?
 •   Було 150 тисяч — стало 50! Новий максимум готівкових розрахунків за участю фізосіб
 •   Коди УКТ ЗЕД в ПН/АН — краще не помилятися Виписали ПН і АН на дизпаливо на 37155 л. Помилилися в коді УКТ ЗЕД — 155 л має бути під іншим кодом (ціна на обидва види дизпалива однакова). Як виписати розрахунки коригування до ПН і АН: зняти всю кількість і записувати дві правильні позиції чи можна відмінусувати і приплюсувати 155 л?
 •   Неоподатковувані послуги для нерезидента: що з ПДВ? Резидент надає нерезиденту консультаційні послуги (не оподатковуються ПДВ за п.п. «в» п. 186.3 ПКУ: через «закордонність» замовника). При цьому резидент несе витрати як «з ПДВ», так і «без ПДВ». Крім того, за домовленістю сторін частину з таких витрат резидент перевиставляє нерезиденту, який їх компенсує окремо від плати за послуги. Чи виникатимуть у такому разі ПЗ з ПДВ?
 •   Трудові книжки із зони АТО Підприємство бере на роботу двох громадян, які переїхали з Донецька. В одного з них у трудовій книжці українського зразка запис про звільнення з попереднього місця роботи засвідчено печаткою «ДНР», а другий узагалі надав трудову «республіканського» зразка. Чи має право підприємство приймати такі документи?
 •   Індекс інфляції за грудень — 100,9 %
 •   Оновлено Довідники податкових пільг ДФСУ листом від 30.12.2016 р. затвердила нові Довідники податкових пільг, що є втратами доходів бюджету станом на 31.12.2016 р. (№ 81/1), та інших податкових пільг станом на 31.12.2016 р. (№ 81/2).
 •   Передали будинок ОСББ? Податкових різниць немає! ДФСУ листом від 29.12.2016 р. № 28479/6/99-99-15-02-02-15 надала чергове роз’яснення щодо оподаткування операцій при передачі будинків з балансу комунального підприємства на баланс об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).
 •   Управління будинком — відтепер субсидіюється Постановою від 28.12.2016 р. № 1022 уряд затвердив Порядок визначення граничного розміру витрат на оплату послуги з управління багатоквартирним будинком..., виходячи з якого надаються субсидії населенню.
 •   Якщо працівнику компенсували вартість ПММ
Перейти до номеру
 • № 09
 • № 08
 • № 07
 • № 06
 • № 04
 • № 03
 • № 01-02
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.