(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 60
  • № 59
  • № 58
  • № 57
  • № 56
  • № 55
  • № 54
  • № 53
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
14/15
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Липень , 2017/№ 61

Подарунки від нерезидента: що є мінбазою при їх продажу?

http://tinyurl.com/yxrnkdp5
З метою застосування п. 198.5 ПКУ база оподаткування ПДВ за товарами/послугами визначається виходячи з вартості їх придбання.

Разом з цим, відповідно до п. 190.1 ПКУ базою оподаткування для товарів, які ввозяться на митну територію України, є договірна (контрактна) вартість, але не нижче митної вартості цих товарів, з урахуванням мита та акцизного податку, що підлягають сплаті і включаються до ціни товарів.

«Враховуючи викладене» ☺ , податківці у Базі знань (категорія 101.07) доходять несподіваного висновку: для операцій платника податку з постачання на митній території України товарів, безоплатно отриманих від нерезидента, з метою нарахування податкового зобов’язання з ПДВ відповідно до п. 198.5 ПКУ база оподаткування визначається з величини митної вартості.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
база оподаткування ПДВ, безкоштовне отримання, нерезидент, договірна вартість, контрактна вартість, митна вартість додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті